Beushowroom.pl | Manila Grace
302
post-template-default,single,single-post,postid-302,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Manila Grace

Manila Grace Alessia Santi to główny Art. Director oraz założyciel marki która stworzyła jej styl i niepowtarzalność.  To współczesna garderoba, w której pozornie proste, nieformalne ubrania idą w parze z wyszukanymi detalami haute couture. Ręcznie robione wykończenie. Ewoluują poprzez mieszanie nieprawdopodobnych kolorów i materiałów. Manila to wysoki prestiż dzięki ściśle włoskim produktom o wyjątkowej jakości.

Fabryka oraz atelier znajdują się w miejscowości Capri, pomiędzy Mediolanem, a Bolonią.

Manila Grace posiada kilka autorskich sklepów w Polsce. Ich projekty wspaniale się odnajdują na  naszym rynku i chcą by trafiły  do winowej grupy odbiorców.

Dyrektorem kreatywnym oraz założycielką marki jest ALESSIA SANTI.
Manila Grace to współczesna garderoba, w której pozornie proste, nieformalne ubrania idą w parze z wyszukanymi detalami haute couture. To wysoki status oraz prestiż dzięki ściśle włoskim produktom o wyjątkowej jakości. Ręcznie robione wykończenie, nieprzewidywalne kroje i lekkie materiały przyczyniają się do spontanicznie wyglądających. Ewoluują poprzez mieszanie nieprawdopodobnych kolorów i materiałów.
Fabryka oraz pracownia znajdują się w Carpi na drodze między Mediolanem i Bolonią.
Manila Grace wzmacniania i utrwala swój wizerunek poprzez nowe globalne partnerstwa, które poszerzą zasięg produktów. Wszystkie strategie rozszerzenia marki realizowane są w celu wzmocnienia DNA marki.