Beushowroom.pl | Rocco Ragni Cashmere
300
post-template-default,single,single-post,postid-300,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Rocco Ragni Cashmere

Wszystko zaczęło się w latach 70., kiedy rodzina Ragni kupiła uroczy dom na Dominikanie w Compresso, wiosce na wzgórzach poza Perugią, dla ich rodzinnego domu. Przepiękna posiadłość i okolica otoczona gajami oliwnymi i drzewami cypryjskimi była inspiracją  dla wyjątkowych pomysłów dotyczących dzianiny i krawiectwa. W 2014 marka Rocco Ragni Cashmere został wprowadzona na rynek.

Dumą firmy Rocco jest połączenie innowacyjności stylistycznej i produktywności rzemieślników- wysoce wyspecjalizowany personel, który podąża za najbardziej nowatorskimi trendami w modzie, ale nadal zachowuje ręczną znajomość tradycji tekstylnej i krawiectwa.

Rocco gwarantuje dzianiny, które są miękkie i delikatne, ale wytrzymałe. Używa tylko wysokiej jakości włoskich włóczek z kaszmiru do swoich kolekcji, ale także zawiera wełnę jedwabną lub merynosową, nadając im wariację dla konkretnych projektów.

Filozofia Rocco polega na rozwijaniu się na dzisiejszym rynku, przy jednoczesnym poszanowaniu rzemieślniczego zaplecza, z którego się wywodzi, zapewniając w ten sposób więzy rodzinne i korzenie. Dzięki temu Made in Italy jest sercem i duszą produktów.